Hayır, herhangi bir ücret alınmamaktadır. YBZirvesi  gönüllülük esaslı kurulmuş bir ekibin yoğun emek sonucu organize ettiği bir öğrenci etkinliğidir. Tüm giderler sponsorlarımız tarafından karşılanmaktadır.

İl dışından gelecek kişiler için, indirimli olarak anlaştığımız öğrenci bütçesiyle uyumlu bir otel mevcut. Burada 2 gün boyunca birçoğu üniversiteden öğrenci konaklayacağı için hem network edinme hem de sosyalleşme fırsatınız olacak. Dileyenler burada konaklayabileceği gibi dileyenler de bağımsız olarak kendi çözümlerini uygulayabilir. 

Yeme-içme gibi hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Sponsorlarımızın katkılarıyla beraber dinlenme aralarında atıştırmalıkları, içecekleri ve öğle yemeğini afiyetle yiyebilirsiniz. 

YBZirvesi yaklaşık 30 farklı üniversiteden öğrencinin katılımıyla gerçekleşiyor. Bu yüzden salon kapasitesi ile orantılı olarak her üniversiteye belli bir kota getirilmektedir. Bu sayıyı dolduramayan üniversitelerin kontenjanları eşit olarak diğer üniversitelere dağıtılır.

Ulaşımla ilgili hazırladığımız ulaşım rehberi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Zirve’ye katılacak öğrenci arkadaşlarımızın transfer, konaklama, etkinlik detayları gibi konularda bilgilenmelerini sağlayacak temsilcilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siz de etkinlik hakkında bilgi edinmek ve etkinliğe katılım sağlayabilmek için üniversite temsilcisiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Salon için çok sınırlı bir kontenjanımız bulunmaktadır. Bunun için üniversitelere eşit oranda kota getirilmiştir. Üniversite temsilcileri sayfasında okuduğu üniversitenin temsilcisi bulunan kişiler, başvuru için zorunlu olarak temsilcilerle iletişime geçmelidir. 

Üniversite temsilcinizin bulunmadığı bir üniversiteden katılmak istiyorsanız iletişim formunu katılma isteğinizi belirterek doldurunuz. Ekibimizce başvurunuz değerlendirilecek olup, toplamda sadece 15 kişilik sınırlı bir kontenjanın ayrıldığını bu yüzden olumsuz geri dönüş yapabilme ihtimalimizi de göz önünde bulundurmanızı, bizi anlayışla karşılamanızı bekliyoruz.

Bu etkinlikte alanında uzman konuşmacılar, girişimciler ve aynı zamanda sponsorlarımız yer alacak. Kuracağınız iyi bir network sayesinde öne çıkabilir, oluşabilecek fırsatları değerlendirebilirsiniz. Önceki yıllarda da düzenlenen bu zirvede bir çoğu öğrenci bu network ile iş/staj fırsatları yakaladı. Kimi öğrenciler ise tanıştığı  öğrencilerle beraber kendi girişimlerini kurdu. Bu hikayelerden biri neden senin olmasın?

DEÜ YBST Topluluğu 2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencileri tarafından kurulan bir öğrenci topluluğudur. Yüz yüze ve online birçok etkinliği başarıyla düzenleyen YBST, bu başarısını 8. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’ni düzenleyecek olan ev sahibi olmaya hak kazanarak taçlandırdı.  

Sınırlı kontenjan, katılımcıların maske zorunluluğu, konuşmalardan sonra salonun havalandırılması gibi gerekli tüm önlemleri alarak zirveyi sağlıklı bir ortamda düzenlemeyi planlıyoruz.

Etkinliğin sonunda ekrana yansıtacağımız form üzerinden katılımcılar bilgilerini doldurduktan sonra kısa süre içerisinde e-posta adresinize online katılım belgesi gönderilecek. Bu katılım belgeleri doğrulanabilir e-belge özelliği taşıdığından LinkedIn hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Why

Join Us

Media coverage

A workshop is embedded into a conference; it doesn’t take place on its own, but it takes place during the main conference.

New topics

The summit is an excellent opportunity to socialize and build lasting relationships with other members of the field

Coffee breaks

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate customer service.

Experience

Meet the experts from the tech and design world you follow online.

Networking

Connect with and exchange ideas with designers from all over the world.

Afterparty

Celebrate in a unique location & create great memories with our international community.

e-bülten

abonelik

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız e-bültene abone olabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2013/2022 YBZirvesi
Made with ❤ Enes Emen