ŞEHİRİÇİ ULAŞIM REHBERİ 

Değerli katılımcılar, 7. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’ne hoş geldiniz!

Bu sene Akdeniz Üniversitesinin ev sahipliği yapmaya hak kazandığı AkdeMIS topluluğunun organize ettiği bu zirvede sizleri ağırlamaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Ulaşım kitapçığının temel amacı zirvenin gerçekleşeceği salon ve konaklayacağınız otele en konforlu yoldan ulaşım sağlayabilmenizdir.

Öncelikle Antalya’da toplu taşıma araçlarını kullanabilmeniz için AntalyaKart sahibi olmanız gerekmektedir. Terminallerden, şehir içlerinde bulunun makinelerden ve satış noktalarından AntalyaKart temini yapabilirsiniz.  AppStore veya Google Play Store aracılığıyla mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama bağlantıları en aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz. Kartınıza bakiye yükledikten sonra “Kart, Durak, Hat veya Yer Ara…” bölümünden aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. “Seyahat Planlayıcısı” bölümünü kullanarak güzergahınızı çizmekte yardım alabilirsiniz.

NAZIM HİKMET KONGRE MERKEZİNE ULAŞIM

Hava yoluyla Antalya’ya geldiyseniz aşağıdaki ulaşım seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

  • HAVAŞAntalya Havalimanı İç Hatlar Terminalinin yanından kalkan HAVAŞ otobüsleri ile 5M Migros durağında ininiz. 5M Migros’un karşısındaki otobüs durağından (10160 Lunapark) “KL21” numaralı otobüse bininiz. 11854 Pınarbaşı Cd-1 numaralı durakta ininiz. Kongre Merkezi yürüme mesafesinde kalacaktır. HAVAŞ otobüs ücreti 19 TL’dir.
  • Tramvayİç Hatlar Terminalinden karşıya doğru yürüyünüz. Köprünün üstündeki duraktan tramvaya ulaşabilirsiniz. Havalimanı – Fatih tramvay hattında sefer yapacak olan tramvaya bininiz (TIA). “Muratpaşa” durağında ininiz (MarkAntalya AVM). Yolun karşısına geçip Yener Ulusoy Bulvarı güzergahında yürüyünüz. Vakıfbank önündeki duraktan (10151 – Yener Ulusoy Bulvarı-1) “KC35A” numaralı otobüse bininiz ve (Pınarbaşı Caddesi-1) durağında ininiz. Kongre Merkezi yürüme mesafesinde kalacaktır. Alternatif olarak aynı duraktan (10151 – Yener Ulusoy Bulvarı-1) “VS18,KL08,TK36,ML22,KC33” numaralı otobüs hatlarını da tercih edebilirsiniz. Alternatif hatları tercih ettiyseniz “Atatürk Bulvarı-18”de ininiz. Kongre Merkezi yürüme mesafesinde kalacaktır.

Karayoluyla Antalya’ya geldiyseniz aşağıdaki ulaşım seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

  • Otobüs Terminalinden çıktıktan sonra Dumlupınar Bulvarı istikametinde sağa doğru yürüyünüz. Aytemiz Petrol Ofisi’ni geçtikten 100-200 metre sonraki duraktan (Dumlupınar Bulvarı-2) “VF02, KA07, TA08” numaralı hatları kullanabilirsiniz. Tüm hatlar için (Atatürk Bulvarı-18)’de ininiz. Kongre Merkezi yürüme mesafesinde kalacaktır.
 

e-bülten

abonelik

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız e-bültene abone olabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2013/2022 YBZirvesi
Made with ❤ Enes Emen