ŞEHİRİÇİ ULAŞIM REHBERİ 

Değerli katılımcılar, 8. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’ne hoş geldiniz! Bu sene Dokuz Eylül Üniversitesinin ev sahipliği yapmaya hak kazandığı Deu YBS topluluğunun organize ettiği bu zirvede sizleri ağırlamaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Ulaşım kitapçığının temel amacı zirvenin gerçekleşeceği salon ve konaklayacağınız otele en konforlu yoldan ulaşım sağlayabilmenizdir. Öncelikle İzmir’de toplu taşıma araçlarını kullanabilmeniz için İzmirimKart sahibi olmanız gerekmektedir. Terminallerden, şehir içlerinde bulunan makinelerden ve satış noktalarından İzmirimKart temini yapabilirsiniz. AppStore veya Google Play Store aracılığıyla mobil uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama bağlantıları en aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz. Kartınıza bakiye yükledikten sonra “Kart, Durak, Hat veya Yer Ara…” bölümünden aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca moovit uygulamasından da yardım alabilir, gitmek istediğiniz konumu aratarak nasıl gidebileceğinizi öğrenebilirsiniz. NOT:Temassız kredi/banka kartlarını ulaşımda kullanabilirsiniz. Ama 90 dk indirimini kullanamazsınız.

TEPEKULE KONGRE MERKEZİNE ULAŞIM

Hava yoluyla İzmir’e geldiyseniz aşağıdaki ulaşım seçeneğini tercih edebilirsiniz.

  • İZBANHavalimanı içinde bulunan Adnan Menderes Havalimanı durağından Kuzey Yönünde(Aliağa) İZBAN’a binip(8.78 TL) Salhane durağında inerseniz hareket yönünün sol tarafında bulunan çıkıştan çıkmanız gerekmektedir. Yine İzban’ın hareket yönünde 200-300 metre kadar düz bir istikamette yürürseniz TEPEKULE KONGRE MERKEZİ’ne ulaşabilirsiniz.

Karayoluyla İzmir’e geldiyseniz aşağıdaki ulaşım seçeneğini tercih edebilirsiniz.

  • Otogarın en alt katından kalkış yapan 555 numaralı Halkapınar-Otogar otobüsüne binip son durakta inmeniz gerekir.Son durakta indikten sonra 100-200 metre mesafede bulunan Halkapınar İZBAN durağına giderek Kuzey Yönünde(Aliağa) İzbana binerek Salhane durağında inebilirsiniz. Veya otogardan Bornova Metro dolmuşlarına binerek metroya gidebilir, oradan Fahrettin Altay yönünde Halkapınar durağında inip hemen aynı yerde bulunan İzban durağından Kuzey Yönünde(Aliağa) hareket ederek Salhane durağında inebilirsiniz. İzban’ın hareket yönünde 200-300 metre kadar düz bir istikamette yürürseniz TEPEKULE KONGRE MERKEZİ’ne ulaşabilirsiniz.
 

e-bülten

abonelik

Son gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız e-bültene abone olabilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır © 2013/2022 YBZirvesi
Made with ❤ Enes Emen